Karavany v Chorvatsku

Kosirina je mimořádně atraktivní zátoka s ostrůvkem Tužbina uprostřed a s výhledem na nádherné panorama Kornatského souostroví. Je vyhlášena svým kouzlem mezi jachtaři celého Jadranu. Nabízíme Vám zde bezprostřední kontakt s přírodou a mořem. Zátoka je vyhledávána surfaři, jsou zde velmi pěkné potápěčské terény.

Stabilní ostrovní klima, dostatek možností pro využití volného času. Část nejkrásnějších míst v kempu jsou FKK. Vstup do vody je kamenitý nebo oblázkový, dno většinou písčité. doporučujeme obuv do vody. Najdete zde množství osamělých zákoutí a plážiček, možnost koupání na ostrůvku stejně jako jemný písek v pobřežní mělčině centrální části zátoky. Doporučujeme pro romantiky a rodiny s dětmi od 5 let.

Karavany

V letošní sezóně jsme pro Vás opět připravili plně vybavené karavany s uzavřenou předsíňkou s dřevěnou podlážkou, které jsou přímo na břehu moře. Charakter pobřeží a umístění našich karavanů nám umožňuje zajistit Vám maximum soukromí.

Pro zpříjemnění pobytu je před karavanovou předsíňkou instalována rozměrná rákosová stříška a zahradní houpačka. U všech karavanů je v předsíňce plně zařízená kuchyňka s lednicí 210 l a mrazákem. Úplná výbava kuchyňského a jídelního náčiní v nerezu, porcelánu a skle je pro nás samozřejmostí. U všech karavanů máte k dispozici jedno sezení v předsíňce a další pod rákosovou stříškou venku. Karavany jsou vybaveny klasickými polštáři a přikrývkami v protialergickém provedení. Povlečení je nutno si dovést vlastní.

Karavany máme pro Vás připraveny ve dvou kategoriích : v délce 5 – 5,2 m pro 4 osoby s možností přistýlky a v délce 6 - 6,5 m pro 4-6 osob.

V omezené míře nabízíme za zvýhodněné ceny ubytování v karavanech pouze pro 2 osoby . Karavan v tomto případě máte k dispozici sami pro sebe.

Zejména karavany v délce nad 6 m s prostornou předsíní Vám zajistí vysoký pobytový komfort.

Sanitární komplex je ve vzdálenosti do 70m ( sprcha, wc, místo pro umývání nádobí ). Parkovací místo pro osobní automobil je přímo u karavanu.